O nas

O nas

ROZET Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Żesławski

przedstawia ofertę klimatyzatorów, pomp ciepła i innych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych oraz kurtyn powietrznych.

Firma ROZET FHU Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo nieustannie prowadzi swoją działalność od 1992 roku. Stale inwestuje w nowe technologie, infrastrukturę oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Szczególną uwagę przywiązuje do jakości usług montażowych i serwisowych, które bez wątpienia są na najwyższym poziome, o czym świadczą liczne świadectwa kwalifikacji oraz świadectwa serwisowe tzw. APS.

ROZET FHU świadczy usługi projektowe i wykonawcze. Zajmuje się dostawą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, wszystkich wiodących producentów tych urządzeń.

Misją firmy jest zapewnienie dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie.

Co nas wyróżnia?

 • Szeroka specjalizacja


  Naszą specjalizacją jest klimatyzacja i wentylacja pomieszczeń biurowych, technicznych i produkcyjnych. Oferujemy nowoczesne urządzenia z dostawą na terenie całej Polski.

 • Cel zorientowany na klientów


  Naszym celem jest dostarczenie Państwu w konkurencyjnej cenie nowoczesnych, wysokosprawnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń.

 • Stale się rozwijamy


  Od 2000 roku krok po kroku rozszerzaliśmy działalność, zdobywając wiedzę i umiejętności w branży usług instalacyjno-montażowych klimatyzacji, wentylacji i małego chłodnictwa.

 • Rzetelność i uczciwość


  działalność handlową prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Od 2010 roku jesteśmy również obecni w serwisie Allegro jako sprzedawca ROZET_FHU.